Krem Pantolon Kombinleri Erkek İçin!

Günümüz dünyasında gri pantolon kombinleri,  krem pantolon kombinleri erkek açısından son derece önemli bir yere sahiptir. Nitekim modanın gelişmesi ile artık insanlar klasik mavi kot pantolon ve basic tişört kombini yapıp kendilerini sokağa atmamaktadırlar. Artık herkes birçok konuda olduğu gibi giyim konusunda da daha farklı, marjinal olmaya çalışmaktadır. 

İşte bu marjinallik ile beraber insanlar krem rengi pantolon ve gri renk pantolon gibi kişiye daha fazla şıklık ve marjinallik katacak kıyafetlere yönelmektedir. Bu makaleyi okuduğunuza göre sizde kendinize daha fazla marjinallik ve şıklık katma isteği içerisindesinizdir. 

Bu doğrultuda bu makalemde sizlere krem pantolon kombinleri erkek için nasıl yapılır?  Krem pantolon üstüne ne giyilir? sorularının cevaplarını vereceğim. Bu makalenin sonunda  krem renk pantolonunuzla oldukça şık kombinler oluşturabileceksiniz. O zaman lafı daha fazla uzatmadan yazımıza başlayalım. 

YAZI İÇERİĞİ

Krem Pantolon Kombinleri Erkek 

#1. Krem Rengi Chino Pantolon Kombini Erkek 

krem-pantolon-kombini-erkek

 

Krem rengi pantolon kombinleri erkek listemizde sizlere ilk olarak krem rengi chino pantolon ile oluşturabileceğiniz kombinlerden bahsetmek istiyorum. Nitekim hepinizin bildiği üzere, pantolonların kendi içerisinde kumaşına göre farklı türleri vardır ve her kumaşında kendine göre kombin oluşturulacak kıyafetleri farklıdır. Kimisi ile daha basic kıyafetler tercih edilebilecek iken kimisi ile daha resmi kıyafetler tercih edilmelidir. 

Bu doğrultuda krem rengi chino pantolonunuz ile oluşturabileceğiniz kombinlerden bahsetmem gerekirse ilk olarak şunu söylemeliyim ki chino pantolon genel olarak, yarı resmi bir pantolon türüdür. Yani chino pantolon ile business casual gibi giyim tarzları oluşturabilirsiniz. 

Nedir bu business casual giyim tarzı diye soracak olursanız, krem rengi chino pantolonunuz üzerine mesela krem rengi ile uyumlu olan siyah, beyaz, mavi gibi gömlekler giymek, gömleklerin üzerine gri bir blazer ceket giymek ve ayakkabı olarak ise klasik ayakkabılardan bir tanesini seçmeniz diyebilirim. Krem rengi chino pantolonunuz ile bu şekilde oluşturduğunuz bir kombin business casual giyim tarzına örnektir. 

  • Eğer krem rengi pantolonunuzun kumaşı chino ise yukarıda bahsettiğim şekilde, yani yarı resmi tarzda kombinler oluşturmanızı öneririm. 

Ayrıca chino pantolon hakkında daha fazla bilgi almak için şuradaki makalemi okumanızı öneririm. 

Erkek Krem Chino Pantolon Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#2. Krem Rengi Kot Pantolon Kombini Erkek

krem-pantolon-mavi-gömlek-kombinleri-erkek
Krem pantolon kombini erkek

Krem rengi kot pantolon, kombin oluşturma açısından diğer krem rengi pantolonlara (kumaştır, chinodur vs) göre çok daha fazla çeşitliliği sahiptir. Çünkü dostlar genel olarak kot pantolonlar, rengi fark etmeksizin birçok farklı kumaştaki ve renkteki kıyafetler ile kombin oluşturabilirler. Aynı zamanda kot pantolonlar resmi veya yarı resmi kıyafetler değildir. Gündelik kıyafetlerdir. 

Bu yüzden eğer krem rengi pantolonla gündelik kombinler oluşturmak istiyorsanız o zaman, krem rengi pantolonun kumaşının denim olmasına, yani krem rengi pantolonun kot pantolon olmasına dikkat edin. 

Krem rengi kot pantolonun üzerine üst giyim olarak; gömlek, tişört, sweatshirt, deri ceket, puffer ceket ve daha birçok kıyafet giyebilirsiniz. Ayakkabı olaraksa sneaker modellerini tercih edebileceğiniz gibi klasik ayakkabı modellerini de tercih edebilirsiniz.

Krem kot pantolon üzerine giyebileceğiniz üst giyim parçalarının renkleri; gri, siyah, mavi, haki yeşil, bordo olabilir. 

Krem Kot Pantolon Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#3. Krem Keten Pantolon Kombini 

krem-pantolon-kombinleri-erkek
Krem renk pantolon kombinleri erkek

Keten pantolon, yaz aylarının vazgeçilmez pantolonlarından bir tanesidir. Gerek kumaşından ötürü yaz aylarında kişiyi ferah tutması, gerekse şıklığından ötürü her erkeğin gardırobunda bir tane bulunması gerekir. 

Eğer krem rengi bir keten pantolon almak istiyorsanız veya krem rengi bir tane keten pantolona sahipseniz bu pantolonu kumaşından ötürü yaz aylarında ve bahar aylarında giyebileceğiniz için sizlere tavsiyem, krem rengi keten pantolon üzerine açık renkli kıyafetler tercih etmeniz yönünde olacaktır. Nitekim krem rengi keten pantolon ile açık renkli kıyafetleri tercih ederekten tam bir yaz ve bahar kombini oluşturmuş olursunuz. Aynı zamanda açık renkli kıyafetler ile güneşin etkilerinden daha az etkilenirsiniz. Çünkü açık renkler koyu renkler kadar güneşi çekmez. 

  • Bu şekilde bir kombine ayakkabı olarak ise açık tonlarda sneaker veya klasik ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. 

Ayrıca (bkz: keten pantolon özellikleri nelerdir?

En İyi Krem Keten Pantolon Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#4. Krem Pantolon Takım Elbise Kombini 

krem-takım-elbise-kombini

Krem pantolon ile oluşturabileceğiniz en şık kombinlerden bir tanesi de takım elbise kombinidir. Tabii bu şekilde bir kombinde sizin de bileceğiniz üzere pantolon ile birlikte ceketin rengi de krem olmalıdır. Zaten takım elbise kavramı buradan gelmektedir. 

Krem rengi bir takım elbise seçerseniz takım ceketin rengi de krem renginde olacağı için kombin oluştururken sizin yapmanız gereken tek şey; takımınıza uygun gömleği seçmek olacaktır. İşte bu noktada sizlere tavsiyem takım ceketinizin altına açık mavi veya beyaz renkte bir gömlek seçmeniz yönünde olacaktır. Nitekim bu iki renk krem rengi ile oldukça iyi çalışır. Bir de özellikle bahar ve yaz aylarındaysanız zaten diğer renkleri, özellikle koyu renkleri seçmeniz çok kötü bir karar olacaktır. 

Krem rengi takım elbise altına ayakkabı olarak siyah renkte klasik ayakkabıları tercih edebilirsiniz. 

Ayrıca diğer takım elbise kombinleri için şuradaki makalemi okuyabilirsiniz. 

 

Krem Pantolon Kombini / S.S.S 

Krem Rengi Pantolon Üstüne Hangi Renk Gider? 

Krem rengi pantolon üstüne birçok farklı renk gitse de bu çeşitlilik bir siyah pantolon kadar değildir. Krem renk pantolon üstüne başlıca giden renkler;

  • Siyah
  • Beyaz
  • Açık mavi
  • Mavi
  • Bordo 
  • Gri 

şeklindedir.

Krem Rengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? 

Eğer krem pantolonunuzun kumaşı denim ise yani kot ise sneaker ayakkabıları da giyebileceğiniz için krem rengi pantolonunuzun altına siyah, beyaz, mavi, kahverengi gibi ayakkabıları giyebilirsiniz. Ancak krem pantolonunuz, kumaş pantolon ise o zaman klasik ayakkabıları giyebileceğiniz için giyeceğiniz ayakkabının rengi kahverengi ve siyah olabilir. 

Krem pantolon kombinleri erkek için!” başlıklı makalemizin sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Aklınıza takılan yerleri yorum kısmında belirtebilirsiniz. 

 

 

 

Bir cevap yazın