En İyi Erkek Gömlek Markaları Nelerdir?

gömlek-markaları-1
U.S Polo Erkek Beyaz Gömlek
en-iyi-erkek-gömlek-markaları-2
U.S Polo Erkek Mavi Gömlek
gömlek-markaları-3
U.S Polo Erkek Lacivert Gömlek
gömlek-markaları-4
Kiğılı Marka Erkek Slim Fit Açık Gri Gömlek
gömlek-markaları-5
Kiğılı Erkek Siyah Gömlek
Altınyıldız Classic Erkek Beyaz-Bej Gömlek
gömlek-markaları-7
Altınyıldız Comfort Fit Erkek Gömlek
Altınyıldız Siyah Kısa Kollu Erkek Gömlek
GANT Marka Erkek Yeşil Regular Fit Gömlek
gömlek-markaları-10
GANT Erkek Beyaz Regular Fit Gömlek
Lacoste Erkek Gri Slim Fit Gömlek
Lacoste Düğmeli Yaka Desenli Gömlek
Gömlekler hem resmi hem de gündelik yaşantımızın vazgeçilmez, klas parçaları arasındadır.  Gerek birçok kıyafetimiz ile şık bir şekilde kombin oluşturabilmeleri gerekse her mevsimde giyilebilir olmaları neticesinde gardırobumuzda muhakkak gömlek üst giyiminden bulunması gerekir.  Peki bir gömlek alırken nelere dikkat etmemiz gerekir? Tabi ki de bir gömlek alırken dikkat etmemiz gereken ilk nokta zevkimize uygun bir gömlek tercih etmemizdir. Bu noktada da erkek gömlek çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir ki bu konudan şuradaki makalemde bahsettim.  Gömlek alırken dikkat etmemiz gereken ikinci nokta ise, kaliteli bir markaya ait gömlek almamızdır ki aldığımız gömleği uzun vadeli giyebilelim. İşte bu makalemde sizlere bu konu hakkında, yani en iyi erkek gömlek markaları hakkında bilgi vereceğim. Bu makalenin sonunda en iyi erkek gömlek markaları nelerdir? sorusunun cevabını bulmuş olacaksınız. O zaman lafı daha fazla uzatmadan yazımıza başlayalım. 

YAZI İÇERİĞİ

En İyi Erkek Gömlek Markaları 

#1. Altınyıldız Classic

Bu markayı bilmeyeniniz yoktur sanırım. Oldukça köklü olan bu marka, Boyner Holding’in bir kuruluşudur ve faaliyet yılı 1952 yılına dayanmaktadır. Üretim alanlarında birçok kıyafet bulunmaktadır ki bunlardan bir tanesi de konumuz olan gömlektir.  Altınyıldız’ın gömlekleri kaliteli olmaları ile birlikte fiyat bakımından da oldukça uygundur. Hem gündelik hem resmi hem de  business casual giyim tarzı için gömlekleri mevcuttur. Ayrıca indirim kampanyaları da oldukça caziptir. 
  • Aynı zamanda şunu da belirtmek isterim ki Burak Özçivit gibi kişiler ile iş birliği yapmaktadırlar. Bu da markanın ne kadar kaliteli olduğunu gösteren ayrı bir etkendir. 

Altın Yıldız Gömlek Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#2. BİSSE 

Bisse markası, hem yerli Türk markası olması özelliği ile hem de gömlek konusunda spesifik olarak öznel çalışmaları ile kesinlikle en iyi erkek gömlek markası hangisi? sorusuna cevap verdiğimiz listemizde yer alması gereken bir markadır.  Yukarıda da belirttiğim üzere bu markanın en temel özelliği, gömlek üzerinde spesifik olarak daha fazla çalışmış olmalarıdır. Bu özellikte aslında bu markaya ait gömleklerin ne kadar kaliteli olduğunu bizlere göstermektedir. Tabii tek üretimleri gömlek değildir. Gömlek ile beraber birçok farklı kıyafette üretmektedirler. Aynı zamanda bu üretimlerini sadece ulusal pazarda değil, uluslararası pazarda da satmaktadırlar. 
  • Gömlek olarak bu markaya ait hem resmi hem de günlük kaliteli gömlekler bulabilirsiniz. 
     
gömlek-markası-tavsiye
Erkek gömlek markası tavsiye

Bisse Marka Gömlek Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#3. Kiğılı 

Türkiye’nin köklü erkek giyim markalardan bir tanesi de “kiğılı” markasıdır. Kiğılı markasının tarihi  1930 küsürlü yıllara dayanmaktadır. Zaman içerisinde kademe kademe büyüyen bu marka şuanda giyim konusunda Türkiye’nin en iyi markaları arasındadır. Kiğılı markası gömlek üretiminde diğer markalar gibi hem resmi hem de gündelik gömlek türleri üretmektedir. Aynı zamanda indirim kampanyaları da oldukça caziptir. Uygun fiyata istediğiniz gömlekleri satın alabilirsiniz. 

Kiğıli Marka Gömlek Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#4. Vakko 

Vakko gerek aksesuar konusunda olsun gerekse kıyafet konusunda olsun skalası çok geniş bir markadır. Birçok alanda kaliteli, popüler ürünleri bulunmaktadır. Ancak olumsuz özelliği biraz üst segment bir marka olmasıdır.  Bu özelliği de tabi ki de ürünlerinin fiyatlarına yansımaktadır. Gömlek gibi üst giyim parçalarına çok fazla para vermeyi sevmeyen biriyseniz sizin için pek uygun olmayabilir. Ancak marka konusunda oldukça başarılıdır. 

#5. U.S Polo Assn 

en-iyi-erkek-gömlek-markaları
En iyi erkek gömlek markaları
En iyi ve en kaliteli erkek gömlek markaları diye bir liste oluşturup da Polo markasını eklememek olmazdı sanırım. Bu markaya ait kişisel görüşümü belirtemem gerekirse bu markanın gömlekleri benim en çok sevdiğim gömleklerdir. Bir kere görünüm açısından gerçekten şıktır. Aynı zamanda sportif bir görünümü vardır. Kombin açısından ise birçok kıyafet ile uyumlu olması da bende bu markanın gömleklerine ait ayrı bir bağ oluşturmaktadır. Tabii bir de markanın popülerliğini unutmamak gerekir.  Tavsiye edilir mi? Sonuna kadar.

Polo Gömlek Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#6. Lacoste 

en-iyi-erkek-gömlek-markası Lacoste markasını birçoğunuz muhtemelen ayakkabı markası olarak anımsıyorsunuzdur. Nitekim zamanında bu markanın sneaker ayakkabı modelleri oldukça popülerdi. Ancak burada belirtmek gerekir ki Lacoste sade bir ayakkabı markası değildir. Birçok farklı türdü ürünü bulunan dev bir markadır. Bu ürünlerinden bir tanesi de gömleklerdir.  Lacoste markasının gömlekleri görünüm açısından oldukça şıktır. Ancak olumsuz bir özelliği gömleklerinin çoğunda amblemlerini bulundurmalarıdır. Bu da aslında sade gömlek sevenler için biraz can sıkıcı olabilir; ama diğer açılardan Lacoste markasına ait gömlekler oldukça şık ve kalitelidir. 

En İyi Lacoste Marka Gömlek Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#7. Burberry 

Burberry kıyafet, parfüm ve aksesuar üreten dev bir kamusal limited şirketidir ve ulusal çapta oldukça popüler bir markadır.  Bu markaya ait gömleklerin en temel özelliği, gerçekten diğer gömlek türlerine göre farklı tarzda üretilmiş olmalarıdır. Özellikle desenli, ekose gömlekleri gerçekten hoştur ve eğer siz bu tarz gömlekleri seven biriyseniz Burberry gömlekleri sizin için birebirdir.  

En İyi Burbery Marka Gömlek Modelleri – İncelemek İçin TIklayın!

#8. GANT

En iyi erkek gömlek markaları listemizde sizlere tanıtmak ve önermek istediğim son marka, GANT markasıdır. Bu marka da tıpkı diğer markalar gibi uluslararası bir markadır ve kuruluşu 1949 yılına dayanmaktadır. Bu markanın önemli bir özelliği düğmeli yakalı gömlekleri kitle piyasasına sunan şirket olarak bilinmesidir ki bu da aslında GANT markasının gömlek üzerine öznel bir çalışma yaptığına işarettir. Bu çalışmada doğrundan onların gömlek üzerine kalitesini göstermektedir.  Gömlek tarzı olarak ise hem casual hem de business casual tarzda gömlekleri bulunmaktadır. 

Gant Erkek Gömlek Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

En İyi Erkek Gömlek Markası / S.S.S 

Kaliteli Gömlek Nereden Alınır? 

Kaliteli ve iyi gömlek almak istiyorsanız yukarıdaki markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kısaca bu markaları madde madde yazacak olursam;
  1. Altınyıldız Classic
  2. Bisse
  3. Kiğili 
  4. Vakko 
  5. U.S Polo Assn 
  6. Lacoste
  7. Burberry
  8. Gant

En İyi Gömlek Markası Hangisi? 

Bu sorunun cevabı birazcık özneldir. Yani kişiden kişiye değişir. Bu noktada bu sorunun cevabını bende kendi bakış açımla cevaplayacak olursam, bana göre en iyi gömlek markası hem kalitesi hem tarzı ile Polo’dur. Ancak burada şunu bilmekte fayda var ki bu benim görüşümdür. Bu bir başkası için Vakko olabilir.  Ancak yine de en iyi gömlek markaları yukarıda saydığım şekildedir. Bunların her birine en iyi gömlek markası diyebiliriz.  En iyi erkek gömlek markaları nelerdir? başlıklı makalemin sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Siz de sizin için en iyi erkek gömlek markasını yorum kısmında belirtebilirsiniz.    

“En İyi Erkek Gömlek Markaları Nelerdir?” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın