En İyi Erkek Cüzdanı Markaları Nelerdir?

Cüzdanlar, erkek olaraktan hayatınız içerisinde kesinlikle kullanmanız gereken parçalardan bir tanesidir. Çünkü cüzdanların sayesinde,  kimlik kartlarınızı, banka kartlarınızı ve en önemlisi de paranızı bir arada tutarsınız.

Ayrıca üzerinizdeki nakit paranın sağlam, temiz bir halde kalmasını da sağlarsınız. 

Bizim ülkemizdeki erkeklerin en önemli sorunlarından bir tanesi kesinlikle “cüzdan” taşıma adetlerinin olmamasıdır. Böyle bir adetleri olmadığı için de bir ortamda hesap ödeyecekleri zaman veya herhangi bir sebepten ötürü ceplerinden para çıkartmaları gerektiği zaman, çok değişik, garip durumlara giriyorlar. Ellerini bir o ceplerine bir bu ceplerine atıp gerçekten komik duruma düşüyorlar. Bununla beraber ceplerinden çıkan o kırışık para da bunun cabası (!) 

Bu yüzden sevgili dostlar banka kartlarınızın ve paranızın toplu bir bölgede olması için lütfen “cüzdan” kullanmaya özen gösterin. 

Burada bazılarınız diyebilir ki peki tamam cüzdan kullanalım, ama hangi markaya ait cüzdanları kullanalım? En iyi erkek cüzdanı markaları nelerdir? En kaliteli erkek cüzdan markaları nelerdir? 

İşte erkek cüzdan tavsiyesi vereceğim bu makalemde sizlere bu soruların cevaplarını detaylı bir şekilde vereceğim. Bu makalenin sonunda en iyi erkek cüzdanı markaları hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız. 

YAZI İÇERİĞİ

En İyi Erkek Cüzdanı Markaları 

#10. Polo Erkek Cüzdanı

en-iyi-erkek-cüzdanız-markaları

Polo markasını birçoğunuz biliyorsunuzdur. Nitekim gerçekten isim yapmış, kaliteli bir markadır.

Amerikan menşeili bu marka genellikle sportif ürünleri ile öne  çıkmaktadır. Mesela polo gömlek veya polo yaka tişört bunlara en güzel örneklerdir. Ayrıca bu marka, ayakkabı alanında da spor ayakkabı üretimi de yapmaktadır. 

İşte ağırlıklı olarak spor ürünler üreten bu köklü, popüler marka, cüzdan alanında da sportif cüzdanlar üretmektedir. Eğer ben sportif bir cüzdan arıyorum diyorsanız, o zaman sizlere polo erkek cüzdanlarını tavsiye edebilirim. 

Cüzdanların fiyatları kalitesinin ve şıklığının yanında gayet ucuz kalmaktadır. Bu da sizlere ayrı bir artı kazanç sağlayacaktır. 

Polo Marka Cüzdan Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#9. Cengiz Pakel Erkek Cüzdanı

en-iyi-erkek-cüzdanı-markaları-nelerdir

Cengiz Pakel, Türkiye menşeili çanta ve cüzdan markasıdır. Bu markanın diğer markalardan en önemli farkı spesifik bir üretime odaklanmasıdır ki bu da onu alanında daha kaliteli üretimler yapmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca da Türk menşeili bir firmadır. 

Bu markanın ürünleri kaliteli olur mu? Kullanmalı mıyım? diye soracak olursanız, sizlere cevabım kesinlikle evet yönünde olacaktır. Çünkü dostlar yukarıda bahsettiğim üzere bu firma spesifik bir üretime odaklanmış durumdadır. Bu da onun daha kaliteli, daha iyi ürünler ortaya koymasına olanak sağlamaktadır. Bu yüzden de kesinlikle kullanmanızı tavsiye edebilirim. 

Cengiz Pakel Cüzdan Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#8. Mavi Erkek Cüzdanı 

 

erkek-cüzdan-markası-önerileri

En iyi erkek cüzdanı markaları nelerdir? başlıklı makalemde sizlere tanıtmak istediğim bir diğer, erkek cüzdanı markası mavidir. Mavi markasını hepiniz biliyorsunuzdur. Nitekim hemen hemen her şehirde mağazası bulunan bir giyim markasıdır. Mutlaka bu markaya ait bir mağazanın ya yanından geçmişsinizdir ya da içine girmişsinizdir.

İşte neredeyse her şehirde mağazası bulunan popülerliği çok yüksek olan bu markanın ürettikleri ürünlerden bir tanesi de cüzdandır. Ürettikleri cüzdanlar tam anlamıyla, fiyat performans cüzdanlarıdır. Piyasaya göre ortalama bir fiyatı vardır; ancak cüzdanları gerek tasarımsal açıdan gerek dayanıklılık açısından oldukça iyidir. Ayrıca markanın popülerliğini de bunun üstüne eklemek isterim.

Tavsiye eder misin diye soracak olursanız, cevabım “kesinlikle evet” yönünde olacaktır.

Not: Bu markanın cüzdanları tasarımsal açıdan çok çeşitlidir. Bu yüzden tip olarak nasıl bir cüzdan alacağınıza karar veremiyorsanız, bu markanın ürünlerine bakmanızı öneririm.

 

#7. Beymen Cüzdan 

beymen-erkek-cüzdanı

Türkiye genelinde 42 adet mağazası bulunan beymen markası, Osman Boyner tarafından 1971 yılında kurulmuştur. Oldukça köklü olan bu marka genel olarak giyim üzerine üretim yapmaktadır. Tabi ki üretim alanlarından bir tanesi de cüzdandır. 

Cüzdanlarından genellikle görsel üzerinde görmüş olduğunuz gibi beymen yazısı bulunur. Bu markaya ait cüzdanlar mavi gibi markaların cüzdanlarına göre biraz daha pahalıdır. Ancak yine de kalite ve marka yönünden mavi ile birebirdir.

Ayrıca bu marka Dior, Valentino, Celine, Stella McCartney, Dolce&Gabbana gibi pek çok marka Türkiye’de sadece Beymen mağazalarında satılmaktadır. 

Beymen Erkek Cüzdan – Ürünü İncelemek İçin Tıklayın!

#6. DeFacto Erkek Cüzdan 

Erkek cüzdan önerileri verdiğim bu makalemde sizlere tanıtmak istediğim bir diğer erkek cüzdan markası Defacto’dur. 

DeFacto markası da aynı mavi gibi Türkiye’de hemen hemen her şehirde mağazası bulunan oldukça popüler bir giyim markasıdır. Bu markaya ait cüzdanlar, belki de bu liste içerisinde bulabileceğiniz en ucuz fiyata sahip olan cüzdanlardır.

Eğer “benim için alacağım cüzdanın bilinen bir markaya ait olması önemli ancak bir cüzdana da çok da fazla para veremem” diyorsanız o zaman sizlere kesinlikle DeFacto markasına ait cüzdanları öneririm. 

De Facto Erkek Cüzdan Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#5. D&S Damat Erkek Cüzdanı 

D&S Damat 2002 yılında Türkiye’de kurulmuş bir markadır. D&S Damat ürünleri %100 yerli, yüksek kaliteli malzemelerle Türkiye’de üretilmektedir. 

D&S Damat ürünlerinin en belirgin özelliği, kaliteli olmasıdır. Tabi ki de bu ürettikleri erkek cüzdanları içinde geçerlidir. D&S Damat içerisinde bulunan cüzdanlar, tipik olarak görselde görmüş olduğunuz şekildedir. Eğer bu tip cüzdanları seviyor ve kaliteli bir cüzdan arıyorsanız o zaman mutlaka sizlere D&S Damat cüzdanlarını öneririm. 

D&S Damat Erkek Cüzdan Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#4. Tommy Hilfeger Erkek Cüzdan 

Tommy Hilfeger, ABD merkezli bir moda markasıdır. Bu markanın ürünleri arasında  erkek, kadın ve çocuk giyim ürünleri, spor giyim,  aksesuar (Cüzdan gibi), takı, saat, parfüm gibi birçok ürün bulunmaktadır. Bu markaya ait cüzdanlarda ya amblem ya da “tommy hilfeger” yazısı bulunur. Sade cüzdan sevenler için bu olumsuz bir durum olabilir. Ancak markanın Dünya çapında bir marka olduğunu unutmayın. 

Tommy Hilfeger Cüzdan Modelleri – İncelemek İçin Tıklayın!

#3. Gucci Erkek Cüzdanı 

Gucci, İtalyan ve Fransız sahipli moda ve deri eşya markasıdır. Gucci markası spesifik olarak sadece cüzdan üretmemektedir. Giyimden aksesuara, ayakkabıya birçok alanda üretim yapmaktadır. Bu sebepten ötürü de yukarıda saymış olduğum birçok markadan daha popüler ve büyüktür ki zaten sizde Gucci markasını illa ki duymuşsunuzdur. 

#2. Pull&Bear Erkek Cüzdanı

En iyi erkek cüzdan markaları listemizde en iyi markalardan bir tanesi de Pull&Bear’dır. 

Türkiye’de 30’u aşkın şubesi bulunan, Pull&Bear markası, 1986’da İspanya’da kurulmuş giyim ve moda aksesuarları markasıdır. Bu şirketin belirgin özelliklerinden bir tanesi  dış görünüm, kıyafet seçimi ve eğilimleri ile genel olarak genç yaştaki kitleye hitap etmeye çalışmasıdır. Bu da aslında bu markanın ürünlerinin modaya uygun olduğuna en önemli işarettir. 

Tasarımsal açıdan kıyafetleri cüzdanları oldukça şıktır. 

 

#1. Vakko Erkek Cüzdan

en-iyi-erkek-cüzdanı-markaları

Vakko markası yukarıdaki birçok markadan daha köklü bir markadır. Nitekim kuruluşu 1934 yılına kadar dayanmaktadır.  Bu da onu hem popülerlik açısından hem de kalite açısından diğer birçok markanın önüne geçmesine sebep olmaktadır. Çünkü yılları getirdiği bir tecrübe ve marka bilinirliği vardır. 

Genel olarak  sade tasarımı ile Vakko markasının cüzdanları oldukça şıktır. Sade, popüler ve kaliteli cüzdan araya erkeklere bu markayı önerebilirim. 

 

En iyi erkek cüzdanı markaları nelerdir? başlıklı makalemin sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Kafanıza takılan yerleri yorum kısmında belirtebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın