Hakiki Deri Ayakkabı Almak için 3 Neden

Neden hakiki deri ayakkabı almalıyım? Sorusunun cevabını 3 maddede yazımızda paylaşacağız. Bundan önce deri ayakkabı ve modellerine olan ilginin artmasıyla piyasada fazlasıyla üretim yapan, deri ayakkabı satan yer çıktı. Bunlar arasından kaliteli ve güvenilir olanları tercih etmeniz önemli. Temizsoy Ayakkabıcılık olarak hakiki deri ayakkabı satışında yıllardır varız. Müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile olumlu anlamda motive olarak ürünlerimizin kalitesini ve çeşitliliğini arttırarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürünlerimizde %100 dana derisi kullanıyoruz ve kendini kanıtlamış ustalar ile çalışıyoruz.

Hakiki Deri Ayakkabı Almak için 3 Neden?

gerçek-deri-ayakkabı.jpg

Deri ayakkabı almak için birçok neden vardır. Bunlardan öne çıkan 3 tanesine yazımızda yer vereceğiz. Kıyafetler kişiliğiniz ile ilgili dışarıya mesaj vermek için bire birdir. O anki ruh halinizi, enerjinizi ve genel dünya görüşünüzü kıyafetleriniz ile yansıtabilirsiniz. Kıyafetinizin şıklığına şıklık katacak en önemli parça da ayakkabıdır.  

Rahat ve Esnek

Deri ayakkabıların en önemli özelliği rahat ve esnek olmasıdır. Giyildikten kısa bir süre sonra ayağa en uygun şekli alır ve daha rahat şekilde kullanılmasını sağlar. Hakiki deri ayakkabı ayağınızın şeklini alırken aynı zamanda sağlamlığını ve görüntüsünü de korur. Suni deri veya sentetik ayakkabılarda ise durum tersidir. Esnek olmayan malzemelerden üretildiği için ayağınız ayakkabı içinde sıkışır. Bu da zamanla ayak ağrısı, sırt  – bel ağrısı, ayak bileğinde ağrı ve fazladan yorulmaya neden olur.

Siz de günün sonunda ayak ağrısı, bel ve sırt ağrısı çekiyorsanız ayakkabı konusunda yanlış bir tercih yapmış olabilirsiniz. Özellikle ayaklarınız ile ilgili bir rahatsızlığınız varsa ve kalitesiz ayakkabı giyiyorsanız ağrıların kaynağı ayakkabılar olabilir. Ortopedik ve ayağınızdaki problemi en az sorun çıkaracak ve engelleyecek ayakkabılar almak daha doğru bir tercih olacaktır.

Firmamızda üretilen tüm ayakkabılarda %100 gerçek dana derisi kullanılmaktadır. Dana derisi esnekliği sayesinde ayağınıza tam oturur. Sağlam olması sayesinde de uzun zaman boyunca görüntüsünü korur.

Sağlam ve Dayanıklı

Hem kıyafetlerde hem de ayakkabılarda deri kullanımı çok eskilere dayanmaktadır. Deriler insanlığın ilk zamanlarından beri koruyucu olarak kullanılmıştır. Bunda derinin sağlam yapısının payı fazladır. Günümüzde de hakiki dana derisinden yapılan deri ayakkabılar uzun süreler giyilebilmektedir.

Gerçek deri dışarıdan gelen darbelerin geçirmez. Bunlara karşı önemli bir direnç gösterir. Esnek olması sayesinde çarpma, sürtünme gibi ayakkabıya zarar verecek etkenler karşısında sağlam kalır. Ayrıca hava yalıtımında da oldukça iyidir. Ayaklarınızı yazın sıcaktan kışın soğuktan korur. Nefes alabilen bir malzeme olduğundan ayakların terlemesini engeller.

Bu sebeple deri ayakkabılar senenin her günü rahatlıkla giyilebilir. İsterseniz kışın deri botlar, yazın ise klasik deri ayakkabı modellerinden birini satın alarak ayaklarınızın sürekli kuru ve sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayaklarınızın kuru kalması sadece rahatlık için değildir aynı zamanda sağlık bakımından da belli avantajları vardır. Islak veya terli ayaklarda gün içinde bakteri oluşumunun daha fazla olduğu yapılan araştırmalar ile görülmüştür. Terler kapalı bir yerde gün boyunca kaldığında bakteri oluşturur ve bu ayağınız ile temas ettiğinde tahrişe ve mantar oluşumuna sebep olur. Kötü kokuların nedeni de bu bakterilerdir. Kalitesiz ayakkabılarda buna daha fazla rastlanılır. Özellikle kalitesiz ayakkabıları çorapsız giymek bir süre sonra belirttiğimiz durumların ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

Deri ayakkabılarda ise böyle bir sorun yoktur. Nefes aldığı için ayağınız terlemez. Bu da bakteri oluşumuna neden olacak şartların oluşmaması anlamına geldiğinden hem mantar oluşmaz hem de kötü koku görülmez. Deri ayakkabılar yaz ve kış çorapsız şekilde giyilebilir.

Şık ve Tarz

Hakiki deri ayakkabı her ortamda giyilebilir. Birçok model arasından gideceğiniz yere göre uygun bir tanesini seçebilirsiniz. Bunlar hem kıyafetinizle uyumlu olurken aynı zamanda artı bir şıklık da kazandıracaktır.

Deri ayakkabılar iş yerlerinde, gezilerde, toplantılarda, buluşmalarda, günlük hayatta, sinemaya, tiyatroya yani kısaca her yerde giyilebilir. Kendi stilinize uygun bir model alarak, kıyafetinize de uyacak bir ayakkabı ile her yerde şık görünebilirsiniz.

Kadınlar farklı ayakkabılarla yine kıyafetlerine uyacak bir model bulma konusunda daha esnektir. Seçenekleri fazladır. Erkeklerde ise seçim yapma şansı neredeyse yok denecek kadar azdır. Sonuçta bir takım elbise altına giyilebilecek ayakkabılar bellidir. Özellikle sade bir şıklıktan yana olan erkekler için deri ayakkabılar tek seçenektir.

İş toplantılarında genelde sadece ve basit kıyafetler tercih edilir. Aşırı gösterişli ve iddialı kıyafetler ve ayakkabılar tercih edilmez. Resmiyet her zaman korunmaya çalışırız. Bu durumda siyah ve kahverengi deri ayakkabılar her takımın altına giyilebileceğinden iş hayatında aktif olan her erkeğin dolabında olmalıdır. Takımın rengi ne olursa olsun erkekler için siyah ve kahverengi deri ayakkabılar iyi bir seçim olacaktır ve takım ile sırıtmayacaktır. Ayakkabı modeli seçerken alacağınız ayakkabının desenli ya da sade olması da kişisel tercihiniz olmalıdır.

Temizsoy Ayakkabıcılık olarak uzun senelerdir hakiki deri ayakkabı üreticiliği yapıyoruz. İlk amacımız her zaman müşterilerimizin ayakkabılardan memnun kalması ve giydiğinden rahat etmesi olduğundan yapım aşamasından kargolama sürecine kadar titiz bir çalışma içinde yer alıyoruz. Ayakkabıların tamamı kendi imalatımızdan geçerek, ortopedik ve sağlam olacak şekilde hazırlanır.

Online mağazamızdan istediğiniz bir modeli seçerek sepete eklemeniz ve adres bilgilerinizi girmeniz yeterli. Bildirim sisteme düşer düşmez kargolama süreci başlatılarak en kısa zamanda ayakkabıları kargolayarak kapıdan teslim almanızı sağlıyoruz. Ödeme sırasında isterseniz tek parça çekim yapabilir veya kredi kartına taksit seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sepette indirim ve ikinci ayakkabılara %40 indirim fırsatlarımızdan da yararlanarak çok daha uygun fiyatlara hakiki deri ayakkabı sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın